LogoRosapineta.jpg

 DEU - ITA - SLO - ENG

Kromě vynikající polohy v blízkosti pláže a termálních lázní v Lignano Pineta, se hotel Rosapineta nachází jen pár kroků od nejlepších klubů, diskoték a různých zábavných míst pro děti i dospělé. Kromě toho, Friuli Venezia Giulia je region, který nabízí mnoho příležitostí pro turistiku. Vše je z Lignano snadno přístupné autem, vlakem či autobusem a dokonce můžete zažít i lodní výlety (Benátky, Chorvatsko). Více na odkazu Zábava v Lignano.


Rodinný Hotel Rosapineta, se nachází ve velmi klidné a zelené části Lignano Pineta v blízkosti termálních lázní, jen 250 metrů od 

pláže a pouhých 100 metrů od centra města.    
   Navíc, kromě internetového koutku je také k dispozici bezplatné WiFi připojení.    


Všech 27 pokojů je vybaveno klimatizací, prostorným balkonem, telefonem a vlastní koupelnou.


Hotel má dvě televizní místnosti se satelitním a pozemním digitální přjíemem, dvě velké terasy a velkou zahradu s dětským hřištěm. Jedna z televizních místností je také vybavena velkým projektorem se systémem Dolby Surround, aby si naši hosti mohli plně vychutnat sportovní přenosy a další zajímavé programy. V případě potřeby můžeme také nabídnou možnost promítání diapozitivů na konferencích či setkáních.    


colazione

Ke snídani Vám nabízíme čerstvé pečivo, croissanty, máslo a různé džemy, dále uzeniny a sýry, cereálie a jogurty a k pití džus, čaj, kávu nebo mléko.    


K dispozici pro naše hosty je také bar s nealkoholickými nápojemi pro děti, občerstvením, kávou, a koktejly za bezkonkurenční ceny.


Rádi ubytujeme Vaše zvířátka. Psy, kočky a jiní malí domácí mazlíčci jsou vítáni!FacciataHotelMod2.jpg

Kromě vynikající polohy v blízkosti soukromé pláže a termálních lázní v Lignano Pineta, se hotel Rosapineta nachází jen pár kroků od nejlepších klubů, diskoték a různých zábavných míst pro děti i dospělé. Kromě toho, Friuli Venezia Giulia je region, který nabízí mnoho příležitostí pro turistiku. Vše je z Lignano snadno přístupné autem, vlakem či autobusem a dokonce můžete zažít i lodní výlety (Benátky, Chorvatsko). Více na odkazu Zábava v Lignano.

Rodinný Hotel Rosapineta, se nachází ve velmi klidné a zelené části Lignano Pineta v blízkosti termálních lázní, jen 250 metrů od soukromé pláže a pouhých 100 metrů od centra města.    


Hotel nabízí vstup na soukromou pláž a každý pokoj má k dispozici slunečník, dvě lehátka a vlastní kabinu ((již v ceně – pláž č. 1)    

images

Navíc, kromě internetového koutku je také k dispozici bezplatné WiFi připojení.    

Všech 27 pokojů je vybaveno klimatizací, prostorným balkonem, telefonem a vlastní koupelnou.

Hotel má dvě televizní místnosti se satelitním a pozemním digitální přjíemem, dvě velké terasy a velkou zahradu s dětským hřištěm. Jedna z televizních místností je také vybavena velkým projektorem se systémem Dolby Surround, aby si naši hosti mohli plně vychutnat sportovní přenosy a další zajímavé programy. V případě potřeby můžeme také nabídnou možnost promítání diapozitivů na konferencích či setkáních.    

colazione

Ke snídani Vám nabízíme čerstvé pečivo, croissanty, máslo a různé džemy, dále uzeniny a sýry, cereálie a jogurty a k pití džus, čaj, kávu nebo mléko.    

K dispozici pro naše hosty je také bar s nealkoholickými nápojemi pro děti, občerstvením, kávou, a koktejly za bezkonkurenční ceny.

Rádi ubytujeme Vaše zvířátka. Psy, kočky a jiní malí domácí mazlíčci jsou vítáni!Jste zvědaví? Klikněte na následující odkaz a vychutnejte si historické fotografie Lignana: FOTOGRAFIJE !

Sledujte nás na Facebook, Twitter, Google+  a na NÁŠ BLOG

Přečtěte si názory naších hostů na TripAdvisor a Booking    Navštivte nás,  kontaktujte nás!!

SITE MAPHOTEL ROSAPINETA - ARCO DEL LIBECCIO, 33 o RAGGIO DEI PEOCI, 1

33054 LIGNANO PINETA (UD) - ITALIA

MAIL: info@hotelrosapineta.com

© Copyright & Disclaimer Hotel Rosapineta - Anelir S.r.l. - P.IVA 02738030309